وبینار

webinar-17

جهت ارتقاء سطح توانایی مدرسین زبان انگلیسی شاغل در ایران، موسسه تحصیل بهتر با همکاری مراکز معتبر آموزشی در لندن دست به اقدامی، در نوع خود، جالب و جدید زده است. برگزاری وبینار بین آموزشگاهی در ایران و آموزشگاه معتبر در انگلستان. این وبینار ها به مدرسین کمک می کند تا با آخرین متد های آموزشی روز دنیا آشنا شوند و همچنین کمک بسیاری به علاقه مندان اخذ مدارک سلتا، دلتا و تی کی تی میکند. وبینار ها در موضوعات مختلف برگزار میشود نظیر:

1) Classroom management: organising lessons and the learning environment to best serve the students.

2) Productive skills: speaking and writing.

3) Receptive skills: listening and reading.

4) Motivating and Engaging students.

And  …

شرکت کنندگان در سمینارها همچنین از امتیاز دریافت مدرک مرتبط  برخوردار میباشند که از مراکز آموزشی مورد تایید بریتیش کنسل  ارایه میشود.

موسسه تحصیل بهتر همچنین در جهت ارتقاء سطح علمی مدرسین زبان انگلیسی داخل کشور می تواند به علاقه مندان اخذ مدرک تفل آنلاین از طرق مختلف کمک کند. ما با استفاده از سال ها تجربه در این زمینه می توانیم دوره ی آنلاین مدرک تفل را به تخفیف ویژه برایتان فراهم کنیم. مدرک آنلاین تفل از طرف دانشگاه کمبریج ارایه میشود. دوره های آنلاین تفل 120 یا 150 ساعته می باشند. دارندگان این مدرک علاوه بر اینکه در ایران از موقیت شغلی بهتری برخوردار خواهند بود، همچنین میتوانند در کشور های مختلف (غیر انگلیسی زبان) مشغول به کار شوند. موسسه تحصیل بهتر در زمینه ی کاریابی دارندگان مدارک تفل مشاوره میدهد